Оборудование REKTAŞ

Rektas

Компанія REKTAŞ MOTOR Renewal Machines Manufacturing заснована в 1992 році в промисловому центрі Туреччини в місті Конья. З того часу REKTAŞ (правильна турецька назва — РЕКТАШ) постійно стежить за розвитком та інноваціями в галузі технологій і надає великого значення дослідженням та розробкам у галузі технології двигунобудування та ремонтного відновлення.

Компанія займає понад 2000 м2 критої площі, з кваліфікованим персоналом та обладнанням для механічної обробки виливків та заготівель, а також складання та налагодження верстатів. Крім виробництва нових верстатів компанія також виконує замовлення на якісне відновлення старого обладнання для ремонту двигунів різних марок.

REKTAŞ розуміє якість та сервіс своєї продукції, що реалізуються тільки шляхом клієнтоорієнтованого мислення та розуміння того, що цей процес поширюється на всі стадії — від проєктування до виробництва та експлуатації верстатів у цехах та майстер-класах.

REKTAŞ пропонує клієнтам постійне та максимально якісне розуміння та радить використовувати технології, перевірені та реалізовані у виконаних конструкціях верстатів. З цією метою технологічно інтенсивна виробнича діяльність компанії здійснюється інженерами, технологами та технічним персоналом, які є експертами у виробництві верстатів.

Всі деталі та вузли, що використовуються в продукції REKTAŞ, виробляються таким чином, щоб відповідати найсучаснішим потребам та відповідати міжнародним стандартам якості. Це гарантує використання тільки високоякісних матеріалів та високотехнологічних машин у процесі виробництва.

З 2022 року компанія REKTAŞ MOTOR Renewal Machines Manufacturing наш партнер, і тепер ми представляємо обладнання марки REKTAŞ на ринках Східної Європи. Наш інтерес до цього обладнання пояснюється тим, що при високій якості, що забезпечується надзвичайно вдалою конструкцією та передовою технологією виробництва, компанія підтримує ціни на ці верстати суттєво нижчі за ринок, на рівні економкласу. Причому на деякі моделі верстатів REKTAŞ ціни нижчі, ніж на аналоги з Індії та Китаю.

Лінія верстатів та обладнання REKTAŞ

Модельний ряд верстатів REKTAŞ для ремонту деталей двигунів — це шліфувальні верстати для шліфування колінвалів, верстати для розточування блоків циліндрів, хонінгувальні верстати для хонінгування циліндрів, розточувальні верстати для розточування шатунів. Раніше у виробничій програмі заводу були представлені також горизонтально-розточувальні верстати для підшипників та плоскошліфувальні верстати для обробки площин, проте зараз завод не виробляє ці два типи верстатів, а тільки виконує їх заводське відновлення (у тому числі і верстати інших виробників, головним чином італійських).

Rektas


Гідравлічні круглошліфувальні верстати для шліфування колінчастих валів серії RTK
призначені для прецизійного шліфування колінчастих валів і є відмінним рішенням для точної обробки колінвалів двигунів легкових автомобілів і вантажівок. Це гідравлічні верстати класичного типу з гідростанцією, виготовлені з усією ретельністю, прийнятою в компанії. Детальніше…

Rektas

Вертикально-розточувальні верстати з функцією фрезерування площин серії RTEце високоякісне універсальне обладнання для розточування будь-яких блоків та циліндрів, побудоване на базі багаторічного досвіду в обробці деталей двигунів. Верстат даної моделі належати до традиційного типу вертикально-розточувальних верстатів і вигідно відрізняється від деяких новомодних «електронних» зразків потужною чавунною станиною, що забезпечує високу жорсткість, точність обробки та повну відсутність вібрацій. Детальніше…

Rektas

Гідравлічні вертикально-хонінгувальні верстати серії RTH, на відміну від дешевих аналогів, забезпечують високу якість хонінгування, в тому числі ідеальну хонінгувальну ризику. Це досягається завдяки цілій низці прогресивних конструкторських рішень, включаючи потужну гідростанцію, що забезпечує постійну швидкість вертикальної подачі, однакову при русі хонголовки вгору і вниз, тоді як електромагнітні клапани допомагають миттєвому перемиканню напрямку руху хонголовки в мертвих точках. Детальніше…

Rektas

Горизонтально-розточувальні верстати для розточування шатунів серії RTS мають міцний чавунний литий корпус, що забезпечує безшумну і точну роботу. Верстат цієї моделі виконаний за класичною схемою і завдяки своїй низькій ціні за вищої якості виготовлення є дуже популярним на ринках Туреччини та інших суміжних країн. Детальніше…


Плоскошліфувальні верстати
призначені для обробки будь-яких площин, включаючи шліфування та фрезерування плоских поверхонь блоків, головок блоку циліндрів та інших деталей.Завод нині не випускає нових верстатів цього типу, проте виконує повне заводське відновлення переважно італійських верстатів минулих років випуску, найпоширеніших у Туреччині.


Горизонтально-розточувальні верстати
для підшипників блоків та головок циліндрів призначені для розточування отворів підшипників головок та блоків циліндрів будь-яких двигунів. Завод зараз не випускає нових верстатів даного типу, проте відновлює верстати різних фірм, які після відновлення нічим не відрізняються від нових, але за вартістю в рази дешевше, ніж оригінал.